ଅକ୍ଷୟ କୁମାର FAU-G ଖେଳ: ଅକ୍ଷୟ କୁମାର PUBG ବଦଳରେ ଆକ୍ସନ୍ ଗେମ୍ FAU-G ଆଣୁଛନ୍ତି |

ଭାରତରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଶିଶୁ ଖେଳ PUBG ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଯାଇଛି | ଏହି ଚାଇନିଜ୍ ଖେଳ ବିଷୟରେ ପିଲାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଜବରଦସ୍ତ କ୍ରେଜ୍ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏହାକୁ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ଆସିଛନ୍ତି | ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ PUBG ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଖେଳ FAU-G ର ପରିଚୟ ଦେଇଛନ୍ତି |

ଏହି ଖେଳ ବିଷୟରେ ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ଖେଳରୁ ଆୟର ଏକ ଅଂଶ ଭାରତର ଭେର ଟ୍ରଷ୍ଟକୁ ଦିଆଯିବ | ଏହି ଟ୍ରଷ୍ଟ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ଦ୍ୱାରା ସ୍ଥାପିତ ହୋଇଛି।
FAU-G ଖେଳ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ ଅଭିଯାନକୁ ସମର୍ଥନ କରି ଆକ୍ସନ୍ ଗେମ୍ FAU-G ଉପସ୍ଥାପନ କରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ଅଟେ। ମନୋରଞ୍ଜନ ବ୍ୟତୀତ ଖେଳାଳିମାନେ ଏହା ମାଧ୍ୟମରେ ସ soldiers ନିକମାନଙ୍କ ବଳିଦାନ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଜାଣିପାରିବେ | ଏହି ଖେଳରୁ ମିଳିଥିବା ରୋଜଗାରର 20% ଭାରତର ଭେର ଟ୍ରଷ୍ଟକୁ ଦିଆଯିବ |


ମୋଦୀ ସରକାର PUBG ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଇଛନ୍ତି

59 ଟି ଚାଇନିଜ୍ ମୋବାଇଲ୍ ଆପ୍ ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଇବା ପରେ ମୋଦୀ ସରକାର ଆଉ 118 ଟି ମୋବାଇଲ୍ ଆପ୍ ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଇଛନ୍ତି। ଏଥିମଧ୍ୟରୁ ଅଧିକାଂଶ ହେଉଛି ଚାଇନିଜ୍ ମୋବାଇଲ୍ ଆପ୍ | ସୂଚନା ପ୍ରଯୁକ୍ତିବିଦ୍ୟା ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ଜାରି କରାଯାଇଥିବା ଆଦେଶରେ ନିଷିଦ୍ଧ ହୋଇଥିବା ଏହି ଆପରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅନଲାଇନ୍ ଗେମିଂ ଆପ୍ PUBG ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଅଛି।
ପୁବାଜୀ ଏବଂ ଲୁଡୋ ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ |


ନିଷିଦ୍ଧ ହୋଇଥିବା 118 ଟି ମୋବାଇଲ୍ ଆପ୍ ମଧ୍ୟରେ PUBG ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ ଏକ ଲୋକପ୍ରିୟ ମୋବାଇଲ୍ ଆପ୍ ଲୁଡୋ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ କାରୋମ ଏବଂ ଚେସର ଅନେକ ଲୋକପ୍ରିୟ ମୋବାଇଲ୍ ଆପ୍ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ନିଷେଧାଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି । ସୂଚନାନୁସାରେ, ନିଷିଦ୍ଧ ହୋଇଥିବା ମୋବାଇଲ୍ ଆପ୍ ମଧ୍ୟରେ ଏପରି ଅନେକ ଆପ୍ ଅଛି ଯାହା ଗତଥର ନିଷିଦ୍ଧ ହୋଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେହି ନାମର ସମାନ ସଂସ୍କରଣ ଅନଲାଇନରେ ଚାଲୁଥିଲା।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *