ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗସ୍ତ ପାଇଁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଘୋଷଣା କରିଛି ।

ଅଲ ଇଣ୍ଡିଆ ସିନିୟର ଚୟନ କମିଟି ସୋମବାର ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗସ୍ତ ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଚୟନ କରିଛି। ଭିଡିଓ-ସମ୍ମିଳନୀ ମାଧ୍ୟମରେ କମିଟି ବୈଠକ କରିଥିଲା। ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗସ୍ତରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ତିନୋଟି ଟି -20 ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ, 3 ଟି ODI ଏବଂ 4 ଟି ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବ | ଫିଟନେସ୍ କାରଣରୁ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଚୟନ କରାଯାଇ ନାହିଁ। ଟି -20 ଏବଂ ODI ରେ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କୁ ଉପ-ଅଧିନାୟକ ଭାବରେ ନିଯୁକ୍ତ କରାଯାଇଛି।

ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ଅନୁଯାୟୀ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗସ୍ତ ସମୟରେ ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ODI 27 ଏବଂ 29 ନଭେମ୍ବରରେ ସିଡନୀ କ୍ରିକେଟ୍ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ, ଯାହା ପରେ ଶେଷ ODI କାନବେରାର ମନୁକା ଓଭାଲରେ ହେବ (1 ଡିସେମ୍ବର) | ପ୍ରଥମ ଟି -20 କାନବେରା (4 ଡିସେମ୍ବର) ରେ ମଧ୍ୟ ଖେଳାଯିବ, ଏହା ପରେ ଶେଷ ଦୁଇଟି ଟି -20 ସିଡନୀରେ (6 ଏବଂ 8 ଡିସେମ୍ବର) ଖେଳାଯିବ |

ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ-ଟି -20 ପାଇଁ ପ୍ଲେର

ବିରାଟ କୋହଲି (ଅଧିନାୟକ), ଶିଖର ଧାୱନ, ମାୟାନକ ଅଗ୍ରୱାଲ, କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ (ଉପ ଅଧିନାୟକ ତଥା ୱିକେଟ୍ କିପର), ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟର୍, ମନୀଷ ପାଣ୍ଡେ, ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ୍ (ୱିକେଟ୍ କିପର), ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା, ୱାଶିଂଟନ୍ ସୁନ୍ଦର, ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ, ଯଶପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ଶାମି, ନବଦୀପ ସାଇନି, ଦୀପକ ଚହର, ବରୁଣ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ |

ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ – ODI ପାଇଁ ପ୍ଲେର

ବିରାଟ କୋହଲି (ଅଧିନାୟକ), ଶିଖର ଧାୱନ, ଶୁଭମାନ ଗିଲ, କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ (ଉପ ଅଧିନାୟକ ତଥା ୱିକେଟ୍ କିପର), ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟର, ମନୀଷ ପାଣ୍ଡେ, ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, ମାୟାନକ ଅଗ୍ରୱାଲ, ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା, ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ, କୁଲଦୀପ ଯାଦବ, ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା, ମୋ। ଶାମି, ନବଦୀପ ସାଇନି, ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ ଠାକୁର |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *